O nás

 

 

 

 

 

 

      V současné době v naší společnosti pracuje stabilně okolo 20 zaměstnanců a ročně dodáváme na český a slovenský trh přes 600 strojů konečným uživatelům, při obratu společnosti přesahujících  150 mil. Kč.

     V sídle naší společnosti i u našich obchodních partnerů můžete vždy zhlédnout pestrý průřez námi dodávané techniky, mimo to se snažíme účastnit všech významných výstav, předváděcích akcí, jako i regionálních výstav u našich obchodních partnerů.

    Zajišťujeme dodávky kolových traktorů a zemědělské i lesnické techniky, komunální i speciální , po území celé České i Slovenské republiky prostřednictvím našich regionálních smluvních prodejců, kteří zajišťují před i poprodejní servis. Import polské, estonské a ukrajinské techniky řešíme komplexně až k Vám na dvůr logisticky a legislativně. Včetně standardních záručních podmínek, garancí zajištění servisu, Vaší provozuschopnosti a dodávek ND.

     Distribuce náhradních dílů se pružně odbývá z naší centrály, zajišťujeme náhradní díly na takřka veškerou polskou i letitou techniku, kde máme skladem přes 30.000 položek. Uvedení do chodu a zaškolení obsluhy jsme schopni zajistit i naším vlastním proškoleným servisem přímo na Vaší farmě, jakož i samozřejmě Vám detailně přiblížit naší nabídku, kde snad vyjma mlátiček a řezaček máme vždy co nabídnout, sic díky struktuře a orientaci našich dodavatelů především pro střední a menší farmy.