S naší technikou Vás už sucho nepřekvapí

Fekální a napájecí cisterny POMOT


Jedná se o cisterny s velkou škálou volitelné výbavy a provedení. Díky žárovému pozinkování je zaručena dlouhá životnost a minimální náklady na údržbu. Široká škála fekálních cisteren a napáječek k dodání ihned.


Fekální cisterny

mají vývěvy renomovaných výrobců KD, nebo MEC . Doba plnění okolo šesti minut. Fekální cisterny se vyrábí ve velikostech od 2 500 litrů až po 30 000 litrů. Velký výběr velikostí pneumatik, možnost volby jedné nápravy nebo tandemu. Na výběr samonosná konstrukce i rámová. Síla plechu 5 mm.  Cisterny obsahují veškerou povinnou výbavu a jsou způsobilé pro provoz po pozemních komunikacích. K fekálnímu vozu dostanete veškerou dokumentací včetně návodu a záruky. Na našem skladě naleznete fekální cisterny ve velikostech 5 000 l a 8 000 l k dodání ihned v různých variantách.

 

 


Napájecí cisterny

jsou jednonápravové na samonosné konstrukci.  Cisterny jsou vybaveny třemi napájecími koryty, která jsou regulované bezporuchovým plovákovým systémem. Cisterny jsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích. Plnění cisterny 2“ hadicí, nebo 35 cm horním víkem. Hladinu lze kontrolovat třemi průzory, nebo volitelně plovákovým ukazatelem. Zábrany proti zranění dobytka jsou samozřejmostí. K napáječkám možnost dostat technické osvědčení. Na našem skladě naleznete napájecí cisterny ve velikostech 5 000 l a 8 000 l k dodání ihned.