Země živitelka, 48. ročník 2022

  Mezinárodní agrosalon ZEMĚ ŽIVITELKA, 48. ročník, 25. srpna - 30. srpna 2022


 

https://www.zemezivitelka.cz/

 

rok 2019: 123 017 návštěvníků  • 581 vystavovatelů

rok 2021: 97 500 návštěvníků • 444 vystavovatelů  • 15 ha výstavní plochy

 

48. ročník Země živitelky začíná ve čtvrtek 25. srpna 2022 . Země živitelka je největší a nejvýznamnější akcí svého druhu, zaměření a rozsahu, určená pro odbornou i laickou veřejnost,  zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Agrosalon propaguje i české potraviny.

Země živitelka prezentuje nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě (novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání).

Jednotlivé zemědělské obory jsou prezentovány napříč celým areálem. Zemědělské technice je věnována největší část výstavních plochna předvadišti probíhá atraktivní doprovodný program, v pavilonech D1 až D3 a v mobilních kotcích a boxech jsou ustájena hospodářská zvířata, pavilon T1 patří českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny, které je možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny. Pravidelně zde vystavují odborné organizace, státní  instituce a  zemědělské firmy, včetně expozic Krajů České republiky. Všechny organizace, které jsou v pavilonu T1, poskytují odborné informace veřejnosti.

 

Po celou dobu Země živitelky probíhají odborné semináře, programy i bohatý doprovodný program.

 


Kdy:

25. - 30. srpna 2022