Dotace a způsoby financování

K standardům dnešního světa i naší společnosti patří, že Vám jsme schopni a vstřícně ochotni zajistit jakýkoli způsob financování. Ať už prostřednictvím bankovních úvěrů, kde spolupracujeme s bankou ČSOB, nebo leasingů u mnoho společností. Případně lze individuálně dohodnout bezprostřední financování s naší společností. Vždy se vstřícně snažíme nalézt společnou cestu k Vaší spokojenosti seriózním přístupem.

Samozřejmě zajišťujeme i dotační a poradenskou činnost v oblasti nákupu zemědělské techniky, ať již přímo našimi zaměstnanci či externími spolupracovníky.

 

Vážení zákazníci,

v termínu od 09. října 2018 do 30. října 2018 bude probíhat 7. kolo příjmu žádostí o dotaci z programu rozvoje venkova na období 2014-2020.

V rámci nabízených služeb jsme našim zákazníkům schopni poradit se zpracováním a administrací žádostí o dotaci a to v rámci těchto operací: 

  • Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků
  • Operace 8.6.1. Technika a technologie pro lesní hospodářství

Pro více informací nás prosím kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 603 150 779