Komunální techniku presentuje v nabídce společnosti POL - AGRO TRADING ZT s.r.o. především kolový malotraktor Pronar s pestrou škálou přídavného zařízení jak pro zimní, tak i celoroční údržbu komunikací a kulturních porostů. V současnosti přinášíme na český trh nejrozmanitější nabídku čelních stavitelných sněhových radlic a pluhů, velmi atraktivní zametací kartáč v 2 metrovém záběru, sněhové frézy, zadní radlice, příkopový mulčovač, sypač komunikací. Vybrali jsme pro vás ověřené výrobce komunální techniky PRONAR, který jsou dlouholetý a ověřený výrobce komunálních zařízení. Veškeré nabízené stroje a zařízení odpovídají českým právním předpisům a normám. Některé zařízení je možno shlédnout u našich regionálních partnerů.Novinky

unia
ursus
pomot
swimer
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa