Dalším již klasickým a letitým produktem jsou zametací kartáče PRONAR. V záběrech 1.6 a 2.0 metrů.
Lze je agregovat čelně i za traktor. Nejen traktor, ale jako i u sněhových pluhů lze stroj dodat v osazení pracovní desky dle normy DIN, případně dle specifických požadavků uživatale. Varianty osazení samotným pracovním kartáčem je možno ve třech základních variantách - standardní polypropylénové štětiny, nebo prokládané navinutým drátkem, případně pro zvlášť znečištěné polohy i v čistě kovovém provedení zametacího kartáče. Následně je sbíraný materiál plynule sunut do hydraulicky sklopného zásobníku, který lze snadno demontovat a pak lze zametací kartáč využít jen k stranovému smetení. Samozřejmostí je i možnost bočního přídavného kartáče pro vymetení krajů patníků a neposlední řadě i kropení s 200 litrového zásobníku poháněné elektrickým čerpadlem

Čím dál větší oblibě se ovšem těší i tažená forma zametače se záběrem s dvou metrů dvěma kartáči a podtlakovým sběrem do zásobníku o objemu 2 m3. Po naplnění zásobníku je možno smetí hydraulicky vyklopit na přistavený vlek či kontejner až do výše 1.6 metrů. I zde vývoj nezůstává na okraji a dnes je již dodávána i verze s mechanickým dopravníkem smetí od zametacích kotoučů. Tažené zametače jsou osazeny vlastním hydraulickým okruhem se zásobníkem oleje, takže pohon je odvislý pouze od volnoběžných otáček vývodového kardanu přes kloubový náhon. Výbornou manévrovatelnost podporuje i hydraulicky stavitelná a regulovaná oj zametače. Veškeré ovládání je svedeno do kabiny traktoru pomocí přehledného ovládacího panelu.Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa