Výrobce PRONAR nabízí i přepravník zvířat, přepravník balíků a přepravník strojů. 

Přepravníky balíků PRONAR jsou oblíbené u zákazníků zejména pro jejich kvalitní zpracování a cenu. Přepravník balíků má bohatou výbavu v základním vybavení, kterou lze doplnit. Mezi nejoblíbenější podalníky patří dvouosé T022 a T023, tříosý podvalník T026. TP ke stroji ihned

Přepravník zvířat PRONAR nabízíme ve třech variantách. Přepravník zvířat T 046 jednoosý, T046/1 tandem, T046/2 tandem. Přepravníky zvířat PRONAR je produkt určený pro přepravu zvířat. Přepravníky jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují přepravovaným zvířatům vysoký komfort. TP ke stroji ihned.

Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa