Společnost PRONAR v rámci rozvoje společnosti se s vervou pustila do produktů v oblasti komunální techniky a nabízí sypače komunikací a to ve formě nesené, nesené samonakládací a tažené.
Nesené rozmetadla
zastupuje produkt PS 250 o objemech 0,25 respektive 0,5 m3. jedná se o jednokotoučový sypač s nerezovým kotoučem. Poho je buď kardanem nebo hydraulicky.

Nesené samonakládací sypače PRONAR HZS - 10o šířce posypu 2,5 - 5 metrů.

Tažené traktorové sypače komunikací zastupují PRONAR T 130, T 131, T 132. Nosnost a objem zásobníku je dle typu. Objem zásobníku je 2,0m3 - 3,0m3 - 4,0m3. Dále se liší nosnosti  nosností

Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa