Nabídku společnosti POL - AGRO TRADING ZT s.r.o. tvoří rozmetadla průmyslových hnojiv a rozmetadlo hnoje od renomovaných polských výrobců PRONAR, URSUS, POMOT a v neposlední řadě UNIA.

Rozmetadla průmyslových hnojiv tažené, tvoří hlavně oblíbené RCW od výrobce UNIA o objemech od 3 000 litrů až 10 000 litrů. Nově jsme zařadili do nabídky rozmetadlo UPR o nosnostech od 4 000 kg do 16 000 kg.  Rozmetadlo je vhodné na rozmetání vápna a dusičnanů.
Rozmetadla průmyslových hnojiv nesené jsou oblíbené PRONAR PS 250, které je možno agregovat i za malotraktor.

Rozmetadla hnoje jsou zastoupené od výrobců PRONAR s označním N 161, N 162/2, N 262 a N 262/1 o nosnostech 6 000 kg až 14 000 kg. Rozmetadlo hnoje URSUS v nosnostech od 4 500 kg do 14 000 kg. V sortimentu rozmetadel hnoje je i velice oblíbené APOLLO, u kterého je nosnost 5 000 kg až 18 000 kg. Výrobce rozmetadel APOLLO je UNIA.

Novinky

unia
ursus
pomot
swimer
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa