Traktorové přívěsy PRONAR si oblíbili naší zákazníci zejména pro jejich trvanlivost, bohatou výbavu a atraktivní cenu. V nábídce máme přívěsy v cca 15 variantách provedení. Od nejměnších přvěsů 4 tunových, přívěs T 653, až po největší přívěs tridem PRONAR T 780 o nosnosti 16 300 kg. Mezi nejyhledávanější patří traktorový přívěs PRONAR T 680 o nosnosti 13 100 kg a celkové hmotnosti 18 000 kg. Dále nabízíme přívěs PT 612 o nosnosti 12 000 kg a celkové hmotnosti 16 300 kg. Traktorové přívěsy jsme v naši nabídce rozděli do 2 skupin. Na přívěsy od 4 tun po přívěsy do 6 tun a přívěsy 8 až 16,5 tuny. A to z důvodu šíroké škály typů, které nabízíme.

Ve standardu je přívěs PRONAR třístanně sklopný se stabilním kulovým systémem. Přívěsy mají celokovové profilované bočnice. Samozřejmostí je centrální systém zajištění bočnic k podlaze, snadná demontáž bočnic i sloupků, libovolné otvírání bočnic ergonomickými kovanými zámky. V zadní stěně je výsypný otvor, ke kterému je možné namontovat šnekový hydraulický dopravník, který máme rovněž v nabídce. Námi nabízený šnekový hydraulický dopravník je přímo určen pro použití u přívěsů PRONAR. Nabízíme jej ve variantách nerez a pozink. Dopravní rychlost přívěsů je 30 km/h. Brzdy jsou pneumatické u verzí o celkové hmotnosti nad 5 tun dvouokruhové. Traktorový přívěs PRONAR má v základní výbavě hydraulické, pneumatické, elektrické vývody a závěs pro připojení dalšího vleku. Oko závěsu DIN 7454 - 40A. Za zmínku stojí možnost volby barevného provedení za příplatek.

Přívěsy můžeme členit i podle šířky ložné plochy 2420mm (paletové rozměry). Paletové rozměry mají tyto přívěsy. Přívěs T 680 (celková hmotnost 18 000 kg), přívěs T 610 (celková hnotnost 14 200 kg), přívěs PT 612 (celková hmotnost 16 300 kg), přívěs PT 608 (celková hmotnost 11 600 kg). Dopravní rychlost 40 km/h nabízí přívěs T 610, přívěs PT 612, přívěs T 680 a přívěs tridem T 780 (náprava 60 km/h).

Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa