Překládací vozy PRONAR jsou vyráběné ve 2 variantách. První variantou je překládací vůz s označení T 743, který je vybaven zásobníkem na 34 m3 a provedení o objemu 24 m2 s typovým označením T 740. Překládací vůz je vybaven 2 mi horizontálními šnekovými dopravníky na dně zásobníku. Vynášecí šnek ve výsypném ramení je o průměru 430mm. Výhodou překládacích návěsů je efektivnost provozu, kdy dochází k úspoře až 30% času. Pohon šnekových dopravníku je řetězem pře převodovku. Minimální výkon tažného prostředku pro překládací vůz je 165 koní

Překládací vůz T 743 má tridem parabolicky odpruženou nápravu a s říditelnou zadní a přední osou je ve standardu překládacího vozu. Celková hmotnost vozu je 33 000 kg. Překládací vůz T 740 má tandem parabolicky odpruženou nápravu ss říditelnou zadní osou je ve standardu překládacího vozu. Celková hmotnost vozu je 25 000 kg.

Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa