ROZVÍJEČ BALÍKŮ

Základní informace

Nesený rozvíječ balíků H 920 slouží k rozvinutí kulatých balíků senáže,sena nebo slámy. Hydraulickým ramenem je balík naložen a pomocí ozubeného lištového dopravníku rozvinut a založen do žlabu. Hmotnost stroje 620 kg.

cena (pro balíky do 600 kg - 1 pístnice nakládacího ramene) 
cena (pro balíky do 1.000kg - 2 pístnice nakládacího ramene)  
rozvaděč pro ovládaní             


RODRUŽOVAČ BALÍKŮ KRUK H 186

Polonesený rozdružovač balíků slouží k rozebíráná kulatých i hranatých balíků senáže, sena i slámy s jejím pravostranným zakládáním do žlabu nebo zastýláním až do 15 metrů. Nakládka balíků pomocí hydraulicky sklopného zadního čela.

Tažný prostředek min 40 kW, vlastní hmotnost stroje 1.200 kg
Technická specifikace a ceny

Fotogalerie

 

Video


 

Novinky

unia
ursus
pomot
swimer
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa