Cynkomet

Cynkomet návěs jednoosý T 117

Univerzální systém otevírání bočnic, centrální jištění bočnic k podlaze, libovolné otevírání bočnic a snadná demontáž sloupků, systém sklápění 3 straný, 4 bezpečnostní čepy pro výběr sklopení, pevné zavěšení nápravy, síla podlahy/bočnic 3/2 mm, úhel naklápění dozadu/v bok 50/50°, oje pevná do spodního závěsu 50 mm, podpůrná noha sklopná s kolečkem, brzdy 1 hadicové pneumatické, mechanická parkovací brzda, světlná instalace, pojistný ventil sklápění, teleskopická pístnice v kulovém uložení, bočnice s horní hranou 70 mm, s kovanými zámky a panty, otevíratelné a stavitelné zadní výsypné okénko, žebřík a vnitřní nášlapy, povrchová úprava bočnic rámu pozinkovaná, ložná plochaa barva zelená.

Tabulka specifikace

Typ návěsu

 

T 117

Celková hmotnost

[kg]

4 680

Nosnost

[kg]

3 350

Objem skříně

[m3]

3

Ložná plocha

[m2]

6

Vnitřní délka korby

[mm]

3 320

Vnitřní šířka korby

[mm]

1 810

Celkové rozměry

[mm]

4 730/1 990/ 1 490

Výška bočnic

[mm]

500

Nakládací výška

[mm]

1 050

Rozchod kol

[mm]

1 450

Kola

 

11,5/80-15,3 10 protektory

Konstrukční rychlost

[km/h]

30

Traktor

[k]

30

Cena bez DPH

Nástavky bočnic 500 mm (celková výška bočnic 1 000 mm)

 

Rezervní kolo + držák

 

Horní závěs 40 mm

 

 

Fotogalerie

 

Novinky

unia
ursus
pomot
swimer
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa