Stavební návěsy PRONAR T 185 a PRONAR T 285

Kontejnerový nosič PRONAR T 185 o nosnosti 12 130 kg je návěs přizpůsoben k obsluze mnoha typů kontejnerů. Jeho všestranné využití a spolehnlivá konstrukce je oceňovaná u nejnáročnější klientely.
Pístnice blokující vahadla zavěšení zvyšují stabilitu stroje při natahování plných kontejnerů. Ochranné kryty svítidel chrání osvětlení při výsypu materiálu a taky během couvání. Vysouvatelný zadní podpůrný rám se přizpůsobuje délce kontejneru a světla zůstávají na svém místě. Hák má 2 pozice natahování 1 450 mm a 1 570 mm zvětšuje variabilitu nasazení stroje. Riziko znečištění hydraulických přívodů zůstalo eliminováno díky speciálním hnízdům uložení, do kterých se vkládají ihned po odepnutí nosiče. Agregace s traktory již od 72 koní.

Nosič kontejnerů PRONAR T 285 dokáže pracovat s mnoha typy
kontejnerů. Jeho všestranné využití a spolehlivá konstrukce je oceňována i nejnáročnějšími uživateli.
Pístnice blokující vahadla zavěšení zvyšují stabilitu stroje při natahování plných kontejnerů. Ochranné kryty světel. Vysouvatelný zadní podpůrný rám se přizpůsobuje délce kontejneru a světla zůstávají na svém místě. Hák se dvěmíi pozicemi 1 450 mm a 1 570 mm zvětšuje variabilitu nasazení stroje. Riziko znečištění hydraulických přívodů zůstalo eliminováno díky speciálním hnízdům uložení, do kterých se vkládají ihned po odepnutí nosiče. Agregace s traktory již od 105 koní.Novinky

pronar
unia
ursus
pomot
swimer
pronar
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa