Cisterny na DAM

Základní informace

Nádrže k postřikovači se vyrábějí v 2 variantách.

1. plastová nádrž

2. kovová nádrž s vnitřním nátěrem proti DAMu 

V případě požadavku na tento typ cisterny je vždy individuální kalkulace ceny. Plastové nádrže jsou dodávány od německého výrobce. Plastové nádrže jsou montovány na rámovou konstrukci. Celková konstrukce a nápravy kol, pneumatiky jsou předimenzovány z důvodu vyšší měrné hustoty postřikové látky. Na požadavek zákazníka jsou montovány i nerezové šoupata a vývody. Objemy cisteren k postřikovači jsou od 5 000 litrů až po 20 000 litrů. Barvené provedení dle vašeho traktoru.

Samozřejmostí je bohatá doplňková výbava: hadicové aplikátory, radličkové aplikátory, sací ramena respetive dle libovůle.

Stroje jsou již užívány v ČR.FotogalerieNovinky

unia
ursus
pomot
swimer
unia
ursus
pomot
swimer
 • Stroje

  Nabízíme širokou škálu nejen zemědělských strojů. V naší nabídce naleznete například přepravníky, rozmetadla, nejrůznější návěsy, žací stroje a nechybi ani traktory. Dále nabízíme nejrůznější transportní a komunální stroje.

 • Servis

  Ke všem prodávaným strojům zaručujeme špičkový servis a zároveň dodáváme veškeré náhradní díly. Mimoto jsme schopni zajistit náhradní díly k takřka veškerým polským strojům.

 • Pneuservis

  V prostorách sídla společnosti ve Frýdku-Místku (Palkovická 2393) nabízíme možnost přezutí Vašeho automobilu, dodávky a další práce v rámci pneuservisu. Pro bližší informace přejděte přímo na stránky pneuservisu.

 • Prodejna a e-shop

  V prodejně a e-shopu můžete zakoupit zahradní těchniku jako například sekačky, zahradní taktory, pily, křovinořezy, štípače, nejrůznější maziva, aditiva a další. V neposlední řadě nabízíme zapůjčení vybranné zahradní techniky.

Videa